Delivery in Baku Pay on deliveryDelivery & paymentContact
HP

Noutbuk HP 250R G9 15.6" Intel (C68Z0AT)

In stockCode: C68Z0AT
Processor
Intel Core 5
Storage
1000 GB SSD
Screen size
15.6″
Graphics
Integrated graphics
1 945 ₼2 569,38 ₼−24%
  • Courier in Baku: 5 ₼, free over 100 ₼
  • Pay on delivery
  • Delivery to the regions — price and timing agreed with the operator
  • New, in original packaging

Specifications

BrandHP
BrandHP
Model codeC68Z0AT
TypeNoutbuk
ProcessorIntel Core 5 120U
Prosessor tezliyi1.4 GHz
Maksimal tezlik5.0 GHz
Operativ yaddaş16 GB
Storage / memory1000 GB SSD
Qrafik kartIntel Graphics (inteqrasiya olunmuş)
Screen size15.6"
Ekran icazəsi1920 x 1080 (Full HD)
Display typeIPS
Əməliyyat sistemiYoxdur
ColourBoz
MaterialPlastik
Weight1.74 kq

Description

Product description in Azerbaijani.

  • Tip: Noutbuk
  • Prosessor: Intel Core 5 120U
  • Prosessor tezliyi: 1.4 GHz
  • Maksimal tezlik: 5.0 GHz
  • Operativ yaddaş: 16 GB
  • Yaddaş: 1000 GB SSD

Similar products

Noutbuk HP OmniBook 3 16-bu0050ci (DW4C1EA)
−627 ₼
HP

Noutbuk HP OmniBook 3 16-bu0050ci (DW4C1EA)

Core 5 | 12 GB RAM | 512 GB SSD

2 571,62 ₼1 945 ₼
Noutbuk HP ProBook 4 G1i 16 Ultra 5 512GB SSD (CH9M9ET)
−454 ₼
HP

Noutbuk HP ProBook 4 G1i 16 Ultra 5 512GB SSD (CH9M9ET)

Ultra 5 | 512 GB SSD | 16″

2 399,04 ₼1 945 ₼
Noutbuk HP OmniBook 5 Flip 14-fp0026ci (BY9H5EA)
−495 ₼
HP

Noutbuk HP OmniBook 5 Flip 14-fp0026ci (BY9H5EA)

Core 5 | 14″

2 439,23 ₼1 944 ₼
Noutbuk HP OmniBook 5 NGAI 16-AG1011CI (C0EE9EA)
−387 ₼
HP

Noutbuk HP OmniBook 5 NGAI 16-AG1011CI (C0EE9EA)

Ryzen AI | 16″

2 324,78 ₼1 937,32 ₼
Noutbuk HP OmniBook 3 16-bu0049ci (DW4C0EA)
−622 ₼
HP

Noutbuk HP OmniBook 3 16-bu0049ci (DW4C0EA)

Core 5 | 12 GB RAM | 512 GB SSD

2 555,92 ₼1 934 ₼
Noutbuk HP 200 G2i 16" Intel (DN6F3AT)
−393 ₼
HP

Noutbuk HP 200 G2i 16" Intel (DN6F3AT)

Core 5 | 8 GB RAM | 512 GB SSD | 16″

2 356,20 ₼1 963,50 ₼
Noutbuk HP EliteBook 860 G11, Core Ultra 5 125U, 16", 16GB, 512GB SSD (B2PW4ES)
−393 ₼
HP

Noutbuk HP EliteBook 860 G11, Core Ultra 5 125U, 16", 16GB, 512GB SSD (B2PW4ES)

Ultra 5 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | 16″

2 360,69 ₼1 967,24 ₼
Noutbuk HP 15", 16GB, 512GB SSD (BG7H5EA)
−383 ₼
HP

Noutbuk HP 15", 16GB, 512GB SSD (BG7H5EA)

Ultra 7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | 15.6″

2 299,08 ₼1 915,90 ₼
Noutbuk HP 15-fd1128ci (CL6V2EA)
−382 ₼
HP

Noutbuk HP 15-fd1128ci (CL6V2EA)

Core 5 | 8 GB RAM | 512 GB SSD

2 291,12 ₼1 909,27 ₼
Noutbuk HP 15-fd1129ci (CL6V3EA)
−382 ₼
HP

Noutbuk HP 15-fd1129ci (CL6V3EA)

Core 5 | 8 GB RAM | 512 GB SSD

2 291,12 ₼1 909,27 ₼
Noutbuk HP 15-fd1130ci (CL6V4EA)
−382 ₼
HP

Noutbuk HP 15-fd1130ci (CL6V4EA)

Core 5 | 8 GB RAM | 512 GB SSD

2 291,12 ₼1 909,27 ₼
Noutbuk HP OmniBook 5, 512GB SSD (BG7H6EA)
−228 ₼
HP

Noutbuk HP OmniBook 5, 512GB SSD (BG7H6EA)

Ultra 5 | 512 GB SSD | 16″

2 124,86 ₼1 897,20 ₼
Noutbuk HP 250R G9 15.6" Intel (C68Z0AT) — price 1 945 ₼ | CompZone